Faciliteiten
- Handdoeken 1 p.p.
- Opgemaakte bedden
- Schoonmaak
- Omheinde tuin
Betaalde faciliteiten
- Handdoeken extra p.st.
- Honden (max 3)€ 6 p.h.p.n.
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Annuleringsverzekering5% van de reissom + €3,50 poliskosten, over dit totaal 21% assurantiebelasting
- Hond € 6,00 p.h.p.n.
Dit vakantiehuisje type Duindak is met bijna 35m2 onze kleinste buitenplaats. Het is compact èn knus ingericht voor 5 personen. Er is een woonkamer/keuken met eettafel, knus zithoekje, tv en openslaande deuren naar een ruim aansluitend terras van 22m2 waar je kunt genieten van de frisse zeelucht in de omheinde tuin van maar liefst 200m2. Buiten staat een tafel met 5 stoelen en er zijn 2 ligstoelen voor een ontspannen moment in de zon. De keuken biedt je alles voor het klaarmaken van een gezellig ontbijt of diner (combi-oven, koelkast met vriesvak en vaatwasser) en er zijn natuurlijk een Senseo koffiezetapparaat en een waterkoker. In de badkamer vind je een ruime douche met wastafelmeubel en er is een apart toilet. Er zijn twee slaapkamers (één met tweepersoonsbed van 1.60m breed en één met een 3 persoons-stapelbed) met elk een eigen kledingkast. Uiteraard zijn er CV, smart TV en wifi.
Bij aankomst zijn de bedden alvast voor je opgemaakt en liggen er 5 zachte handdoeken klaar, net als een keukenpakket (droogdoek, handdoek en vaatdoekje).
De schoonmaakkosten en de toeristenbelasting zijn in de huurprijs inbegrepen. Energiekosten die boven het normale verbruik uitkomen, worden apart in rekening gebracht. Al onze woningen hebben het energielabel C, zodat je duurzaam kunt genieten!