Faciliteiten
- Handdoeken 1 p.p.
- Opgemaakte bedden
- Schoonmaak
- Kinderstoel
- Wasmachine
Betaalde faciliteiten
- Handdoeken extra p.st.
- Honden (max 3)€ 6 p.h.p.n.
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Annuleringsverzekering5% van de reissom + €3,50 poliskosten, over dit totaal 21% assurantiebelasting
- Hond € 6,00 p.h.p.n.
Dit 7 persoons vakantiehuis is luxe uitgevoerd en heeft een mooi uitzicht over het Schouwse landschap.
De grote raampartijen brengen de natuur tot in de woonkamer. Er zijn openslaande deuren naar een ruim houten terras met een grote eettafel. De keuken is compleet ingericht met koelkast, vriezer, vaatwasser en combi-oven. Er staat een Senseo koffie apparaat in de keuken.
Er zijn twee badkamers met douche, wastafelmeubel, toilet en designradiator. Het huis heeft 3 slaapkamers: 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed, 1 slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en 1 met stapelbed voor 3 personen. Alle slaapkamers hebben voldoende opbergruimte en uiteraard zijn er CV, TV en wifi. In de berging vind je een wasmachine en droger. Honden zijn in dit vakantiehuis welkom.
Bij aankomst zijn de bedden natuurlijk voor je opgemaakt en liggen er 7 handdoeken klaar, net als een keukenpakket.
De schoonmaakkosten en de toeristenbelasting zijn in de huurprijs inbegrepen. Energiekosten die boven het normale verbruik uitkomen, worden apart in rekening gebracht. Al onze woningen hebben het energielabel C.